Pierwsza przedpremierowa Toyota CH-R już w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwsza przedpremierowa Toyota CH-R już w Polsce
Najnowszy hybrydowy crossover japońskiej marki Toyota, model C-HR przyjechał do Polski. Przedpremierowy pokaz samochodu odbył się w Toruniu, gdzie mogła go podziwiać publiczność w ramach festiwalu światła. Gdzie samochód niestety był jeszcze zamknięty. Kolejna stacja Toyoty C-HR miała miejsce u dealera Toyoty Bednarscy, gdzie można było już podziwiać samochód od wewnątrz. Nowa Toyota C-HR pozycjonowana jest pomiędzy Aurisem Touring Sport, a RAV4. Mierzący 4.35m długości model zachwyca swoją stylistyką, jest to efekt bardzo daleko idącej swobody twórczej na jaką zezwolono projektantom tego samochodu. Pojazd oferowany będzie z jedną z dwóch jednostek napędowych. Do wyboru będzie hybrydowy silnik, który swoja premierę miał w czwartej generacji Priusa o mocy 122 KM lub ekonomiczna turbodoładowana benzyna o pojemności 1.2l i mocy 116 KM. Samochód dostępny będzie ponadto z bardzo bogatym jak na swój przedział rynkowy wyposażeniem. W opcji znajdzie się między innymi 576 watowy system audio firmy JBL składający się z 8 głośników. Nie zabraknie także innowacyjnego systemu bezpieczeństwa aktywnego w najlepszej wersji.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-29 19:35:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwsza-przedpremierowa-Toyota-CH-R-juz-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt