Subaru przedstawia limitowaną serię WRX STI S207

Rozmiar tesktu A A A
-
Subaru przedstawia limitowaną serię WRX STI S207
Japońska marka Subaru przedstawiła podczas rozpoczynających się targów w Japonii limitowaną serię swojego najbardziej rozpoznawalnego model sportowego WRX STI. Model oznaczony nazwą S207, będzie dostępny wyłącznie w 400 egzemplarzach. Gdyby tego było mało samochód dodatkowo można będzie zamówić także w specjalnej wyścigowej wersji nawiązującej do odsłony ścigające się na torze Nurburgring. NBR Challange Package został jednak ograniczony tylko dla 200 sztuk. WRX STI S207 będzie można zamawiać od pierwszego grudnia 2015 aż do 6 marca 2016.


Fot. Subaru

Jak przystało na specjalną limitowaną serię samochodów. Wyróżnia go kilka kluczowych elementów. Takie jak specjalna jednostka napędowa, która wytwarza moc 328 KM. Kolejne zmodyfikowane elementy stanowią zawieszenie, w przypadku przedniego zastosowanie znalazło DampMatic II rozwiązanie które zastosowano po raz pierwszy u japońskiego producenta. Dodatkowo WRX STI S207 otrzymał lepsze hamulce marki Brembo, dla poprawienia możliwości sterowania samochodem. Na zewnątrz pojazd prezentuje się z nowym bardziej pokaźnym spoilerem przednim oraz nowymi szerszymi kołami osadzonymi na 19” felgach. Pakiet NBR Challange Package dodaje do nadwozia duży pokaźny spoiler karbonowy oraz ozdobę upamiętniającą wygraną Subaru w 24 godzinnym wyścigu na torze Nurburgring w 2015 roku.

Fot. Subaru

Wnętrze najbardziej sportowej odsłony WRX STI prezentuje się jeszcze bardziej dynamicznie. Duży wpływ na to mają zarówno nowe sportowe kubełkowe fotele przednie. Kolejny element, który pozytywnie oddaje sportowy duch to nowa deska rozdzielcza, która nie tylko dynamicznie wygląda, ale wspiera kierowcę w każdej chwili. Wnętrze jak przystało na prawdziwy wyczynowy samochód utrzymana zostało w czarno czerwonym odcieniu. Na zewnątrz samochód dostępny będzie bez ograniczeń w trzech kolorach – niebieski, biały oraz czarny. Dodatkowo dostępna będzie także limitowana do 100 modeli wersja w kolorze żółtym.

Fot. Subaru

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-28 20:53:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Subaru-przedstawia-limitowana-serie-WRX-STI-S207

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt