Nowa Skoda Yeti już od niecałych 60 tyś zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Skoda Yeti już od niecałych 60 tyś zł
Odświeżony model Skody Yeti wchodzi do polskich salonów, z tego też powodu na dzień dobry klienci otrzymują zniżkę w wysokości 5 700 zł. Dzięki temu cena wyjściowa spada do 59 250 zł dla wersji miejskiej, zaś wersja outdoorowa, wzbogacona między innymi o dodatkowe progi ochronne, czy też czujniki ciśnienia powietrza, jest dostępna za niewiele więcej, 60 600 zł.


Fot. Skoda

Cena podstawowa obejmuje silnik 1.2l TSI o mocy 105KM zarówno w wersji miejskiej, jak też outdoorowej. W przypadku diesla o pojemności 2.0l i mocy 110KM, należy jednak przeznaczyć już 71 950 zł, lub 73 300 zł dla wersji uterenowionej.

Fot. Skoda

Z poprzedniej generacji model Yeti zaciągnął także dodatkowe wersje wyposażeniowe SMART oraz TREND. Jednak w przypadku wyboru wersji wyposażeniowej Ambition, nie będzie trzeba dopłacać do pakietu SMART. Oznacza to korzyść dla klienta w formie radioodtwarzacza Bolero, automatycznej klimatyzacji, trójramiennej i wielofunkcyjnej kierownicy, zestawu Bluetooth oraz dodatkowych głośników.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-11-03 14:47:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Skoda-Yeti-juz-od-niecalych-60-tys-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt