Mitsubishi inwestuje w nowe centrum rozwoju

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi inwestuje w nowe centrum rozwoju
Japońska marka Mitsubishi inwestuje w nowe centrum rozwoju i badań w Okazaki. Koszt tego przedsięwzięcia to 265 milionów Euro. Za tą kwotę powstaną w sumie 3 ośrodki, które mają pomóc w rozwoju i planowaniu nowych bardziej oszczędnych samochodów tej marki. Do 2018 roku powstać ma ośrodek testów oraz budynek biurowy. W 2020 roku do użytku oddany ma zostać tunel aerodynamiczny. W ośrodku testów będzie można symulować różne warunki pogodowe. W tym temperatury, zarówno te bardzo niskie bo do -40 stopni lub też wysokie do 50 stopni. Budynek biurowy pomieścić ma do 2000 pracowników. Ostatni element inwestycji obejmie tunel aerodynamiczny, który pomoże w budowie jeszcze bardziej oszczędnych samochodów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-04 22:31:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-inwestuje-w-nowe-centrum-rozwoju

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt