Infiniti odświeża swojego bestsellera Q50

Rozmiar tesktu A A A
-
Infiniti odświeża swojego bestsellera Q50
Model Infiniti Q50 przoduje na liście sprzedażowej japońskiego producenta premium. Podczas targów w Genewie, 7 marca przedstawiona zostanie odświeżona wersja modelu. Auto nie tylko wzbogaciło się o nową turbodoładowaną jednostkę benzynową w układzie V6. Silnik występuje w dwóch wersjach o mocy 304 KM / 405 KM i maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm / 475 Nm. Na wyposażeniu znalazły się także systemy aktywnego bezpieczeństwa skupione pod nazwą ProPilot Assist. Pod tą nazwą kryć będą się od teraz wszystkie nowe rozwiązania prowadzące do autonomicznej jazdy samochodów Infiniti. Ponadto Infiniti Q50 otrzyma układ sterownicy Direct Adaptive Steering drugiej generacji. Nie odbyło się także bez lekkich zmian w stylistyce nadwozia i wnętrza samochodu. Pełna lista aktualizacji znana będzie jednak dopiero w dniu premiery nowej odsłony modelu Infiniti Q50.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-04 08:40:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Infiniti-odswieza-swojego-bestsellera-Q50

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt