Zmodyfikowane modele 911, Porsche gotowy na nowy sezon

Rozmiar tesktu A A A
-
Zmodyfikowane modele 911, Porsche gotowy na nowy sezon
Poprzedni rok był dla Porsche bardzo udany. W serii GTLM niemiecki producent zebrał trzy trofea dla modelu 911 RSR - kierowców, zespołów oraz producentów. Ten rok nie ma być gorszy. Porsche przygotowała zmodyfikowane wersje swoich 911 RSR oraz 911 GT3 R. Oba samochody przeszły już obszerne testy. Pierwsza rywalizacja z nowymi pojazdami odbędzie się 30 stycznia w Daytona podczas 24 godzinnego wyścigu.


Fot. Porsche

Zmodyfikowane wersje wyścigowe otrzymały pakiet poprawek aerodynamicznych, które były częścią nowych wymogów licencyjnych serii wyścigowych w których samochody biorą udział. Zmiany te nie tylko przyczyniły się do lepszych osiągów, ale także znacznego obniżenia spalanego paliwa. 470 konna 911 RSR zyskała także poprawione bezpieczeństwo przez nowy fotel oraz powiększony właz przez dach. W 911 GT3 R znalazła się centralnie umieszczona chłodnica, która zebrała bardzo pozytywne opinie w modelu 911 RSR. Nowe położenie ma przyczynić się do lepszego chłodzenia silnika, jak też zapobiega uszkodzeniom podczas jazdy.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-01-24 15:54:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Zmodyfikowane-modele-911--Porsche-gotowy-na-nowy-sezon

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt