Ten samochód kazał na siebie czekać pięć lat

Rozmiar tesktu A A A
-
Ten samochód kazał na siebie czekać pięć lat
Honda Civic Type R, jedna z najbardziej popularnych ofiar wprowadzenia bardzo restrykcyjnych norm emisji spalin powraca. Japoński pojazd nie przez przypadek otrzymał oznaczenie "samochodu torowego na ulicę", duża zasługa kryje się w dwu litrowej 310 konnej jednostce, ale także idealnie pod osiągi wystrojone podzespoły samochodu. Jednak mimo wszystkich tych walorów sportowych Honda Civic Type-R to nadal kompaktowy samochód, w którym miejsce znajdzie całą rodzina.


Fot. Honda

Honda Civic Type-R to jednak nie tylko osiągi, ale także wygląd. Japoński producent w doborze formy trafił w 10, prezentując pojazd który emanuje sportem. Gdzie każda część pełni ważną rolę przy osiąganiu odpowiednich osiągów. Dodatkowo przygotowany pakiet GT zawiera w sobie kolejne stylistyczne elementy nadwozia, zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz uzyteczności. Ponadto Civic Type R wyposażony został w dodatkowe systemy, które pozwalają mu na jeszcze lepsze osiągi dzięki funkcji +R - mechanizm obniżające reakcję zmian przełożeń, wpływając pozytywnie na osiągi.

Fot. Honda

Jak przystało na każdy dobry samochód z przeznaczeniem na tor, także Honda Civic Type R będzie posiadała specjalny system wyświetlający parametry samochodu w zakresie ciśnienia oleju, hamulców czy także położenia pedału gazu. Ponadto na wyposażeniu znajdzie się także wykaz pokazujący czsas przejazdu jednego okrążenia, czas w jakim udało się przyspieszyć z 0 do 100km/h oraz przyspieszenie na odległości 100m oraz 1/4 mili.

Fot. Honda

Podczas festiwalu prędkości Goodwood Festival of Speed, w którym Honda weźmie udział po rocznej przerwie będzie można skorzystać z oferty przejechania się tym wyjątkowym samochodem, jednak wyłącznie w roli pasażera. Będzie to jeden z ważniejszych pokazów możliwości pojazdu przed jego salonowym debiutem.

Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-06-03 06:05:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ten-samochod-kazal-na-siebie-czekac-piec-lat

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt