Nowy Ford Tourneo Custom bardziej ekskluzywny

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Ford Tourneo Custom bardziej ekskluzywny
Amerykański producent samochodów Ford zaprezentował najnowszą odsłonę swojego minibusa Ford Tourneo Custom. Auto może pochwalić się bardziej przestronnym wnętrzem oraz po raz pierwszy aż tak wysokim i ekskluzywnym poziomem wyposażenia. Do tego dochodzą jeszcze najnowszej generacji silniki z nowej rodziny wysokoprężnych jednostek EcoBlue. Ford Tourneo Custom do tego wzbogaci się jeszcze o najnowszą wersję systemu multimedialnego SYNC 3, który pozwala sterowanie za pomocą polskich komend. Produkcja pierwszych egzemplarzy ma ruszyć jeszcze w tym roku, jednak do klientów auta trafią dopiero na początku 2018 roku. Stylistycznie samochód nawiązuje do najnowszej Ford Fiesta, od której zapożyczył wiele wizualnych rozwiązań. W tym nową przestronną deskę rozdzielczą wraz z dużym dotykowym centralnie umieszczonym ekranem. Kolejna unikalna cecha samochodu to możliwość indywidualnej konfiguracji sześciu niezależnych foteli.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-13 12:37:27
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Ford-Tourneo-Custom-bardziej-ekskluzywny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt