Europejska premiera odświeżonego Jeep Cherokee w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Europejska premiera odświeżonego Jeep Cherokee w Genewie
Amerykański producent samochodów wyżej zawieszonych Jeep podczas targów w Genewie zaprezentował swój rodzinny SUV Jeep Cherokee w odświeżonej europejskiej specyfikacji. Auto zyskało nowy wygląd zewnętrzny, a dokładnie cofnięto kilka nieudanych zabiegów stylistycznych, które wprowadzone były wraz z premierą aktualnej generacji pojazdów.


Fot. Jeep

Samochód w Europie oferowany będzie w pięciu wersjach wyposażeniowych: Sport, Longitude, Limited, Overland i Trailhawk. Ostatnia wersja pojawi się jednak w sprzedaży dopiero od przyszłego roku. Sam samochód w swojej nowej odmłodzonej wersji na rynku pojawi się już od połowy 2018 roku. Oprócz wizualnej naprawy auto otrzymało także kilka nowości. Jeden to wybór pomiędzy trzema trybami jazdy 4x4 oraz możliwość czasowego odłączenia napędu na tylną oś.

Fot. Jeep

Wnętrze auta wzbogacone zostało o nową wersję systemu Uconnect wraz z wyborem pomiędzy 7 calowym lub nawet 8,4 calowym dotykowym ekranem z nawigacją. Standardowo auto oferowane jest z 5 calowym dotykowym ekranem. System multimedialny samochodu współpracuje wraz z Android Auto oraz Apple CarPlay. Nowy Jeep Cherokee otrzymał także szereg nowości w zakresie aktywnego bezpieczeństwa. Do tego auto wzbogacone zostało także o kilka nowości elektrycznych, które wspierają kierowce w codziennym użytkowaniu auta takie jak na przykład automatyczne parkowanie równoległe i prostopadłego.

Fot. Jeep

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-20 17:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Europejska-premiera-odswiezonego-Jeep-Cherokee-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt