Audi RS5 DTM tydzień po premierze na torze wyścigowym

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi RS5 DTM tydzień po premierze na torze wyścigowym
Najnowsza sportowa odsłona modelu Audi RS5 DTM swoją premierę miała podczas targów w Genewie. Po zaledwie tygodniu od tego czasu samochód trafił już na tor wyścigowy tak aby przygotować się na nowy sezon. Pierwsze kilometry w nowym modelu Audi RS5 DTM wykonane zostały na włoskim torze wyścigowym położonym niedaleko Vallelungi. Trzecia generacja modelu wzbogacona została o zmiany w detalach, które odpowiedzialne są za zachowanie auta na ulicy oraz aerodynamikę. W swojej pierwszej testowej jeździe auto pokonało od razu 2 121 testowych kilometrów. Samochód prowadzony był przez dwóch doświadczonych kierowców. W tym przez Mattias Ekström pochodzącego ze Szwecji i posiadający już 22 wygrane w tej serii wyścigowej. Kierował on samochodem pierwszego i trzeciego dnia. Drugim kierowcą był Jamie Green.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-24 13:01:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Audi-RS5-DTM-tydzien-po-premierze-na-torze-wyscigowym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt