Technologiczne zmiany w małym niemieckim Vanie

Rozmiar tesktu A A A
-
Technologiczne zmiany w małym niemieckim Vanie
Dla niemieckiego producenta samochodów popularnych ten rok należy do jednego z najlepszych od wielu lat. Dotyczy to zarówno sprzedaży, ale też wprowadzenia nowej generacji modelu Astra. Kluczowego kompaktowy samochodu w ofercie Opla. Niemiecki producent nie poświęcił swojej uwagi wyłącznie na tym modelu. Kolejne bardzo ważne zdarzenie to wprowadzenie na szeroką skalę innowacyjnego system OnStar na terenie Europy. Od następnego roku najmniejszy w ofercie Van, model Karl otrzyma kilka zmian technologicznych w tym także nowy system OnStar.


Fot. Opel

Zgodnie z nową polityką Opla, każdy z oferowanych przez tego producenta samochodów. Ma mieć możliwość skorzystania z usługi OnStar. Dzięki temu wszystkie dostępne modele, będą musiały mieć możliwość, instalacji zaawansowanego systemu multimedialnego R4.0 IntelliLink. W skład niego wchodzi między innymi 7” dotykowy ekran. Dostępność tego rozwiązania daje duże korzyści. Nie tylko pełna integracja z telefonem komórkowym z system od wersji iOS 7 lub Android Lollipop 5.0. Dodatkowo wszyscy na pokładzie samochodu mają możliwość połączenia się bezprzewodowo z wbudowanym routerem i wykorzystać przepustowość łącza jakości 4GLTE. Dzięki OnStar właściciel może na bieżąco monitorować swój samochód. Sprawdzić czy został zamknięty lub gdzie jest jego aktualna pozycja. Przez okres pierwszy 12 miesięcy system OnStar jest całkowicie za darmo. Dotyczy to nie tylko usługi ale także internetu udostępnionego do i w samochodzie.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-18 18:01:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Technologiczne-zmiany-w-malym-niemieckim-Vanie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt