Mini z elektrycznym wsparciem w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Mini z elektrycznym wsparciem w Poznaniu
Podczas targów w Poznaniu, które rozpoczynają się już 6 kwietnia. Miejsce będzie miała prapremiera nowego modelu hybrydowego typu plug-in, Mini Cooper S E Countryman 4All. Za tą długą nazwą kryje się sportowa odmian auta z elektrycznym wsparciem, z przełożeniem mocy na wszystkie cztery koła i to wszystko zapakowane w komfortowym miejskim kombi. Trzycylindrowy silnik wraz z elektrycznym wsparciem osiągać będzie moc 224 KM, a przyspieszenie do 100 km/h zajmuje Mini w tej wersji zaledwie 6,8 sekund. Na ten model będzie trzeba jednak trochę poczekać. Premiera uliczna hybrydowego typu plug-in, Mini zaplanowało dopiero na 2019 rok.


Fot. Mini

Oprócz elektrycznego Mini w Poznaniu zobaczymy także nową sportową odmianę modelu Mini John Cooper Works. Samochód wyposażony będzie w nową jednostkę napędową o mocy 231 KM, która pozwala na osiągnięcie pierwszych 100 km/h na liczniku w zaledwie 6,3 sekund. Ten sam samochód pokazany będzie także w wersji bez dachu, tutaj przy identycznej jednostce ta sama czynność wymaga 6,5 sekundy. Jednak w przypadku auta w nadwoziu kabriolet mamy do dyspozycji otwierany dach, który potrzebuje tylko 18 sekund na złożenie lub rozłożenie się.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-31 08:40:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mini-z-elektrycznym-wsparciem-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt