Trzeci samochód Volkswagen z rodziny I.D.

Rozmiar tesktu A A A
-
Trzeci samochód Volkswagen z rodziny I.D.
Na targach w Szanghaju niemiecki producent samochodów Volkswagen zaprezentował trzeci już model z rodziny I.D. Po kompaktowym modelu I.D. oraz Vanie I.D. Buzz nastał czas na pokazanie crossovera o nazwie Volkswagen I.D. Crozz. Auto wyróżnia wiele elementów w tym całkowicie nowe podejście do wzornictwa. Poprzednie dwa samochody nadal miały mocno spokrewnione linie z aktualnie produkowanymi samochodami. Studyjne auto Volkswagen I.D. Crozz pozycjonowane jest poniżej modelu Volkswagen Tiguan Allspace. Samochód wyposażony jest w układ napędowy pozwalający pokonanie 500 km na jednym doładowaniu. Auto dysponuje ponadto napędem na wszystkie cztery koła, a sumaryczna moc silników elektrycznych osiąga 225 kW ( 305 KM ). Auto może rozpędzić się do 180 km/h. Studyjny samochód dysponuje ponadto trybem szybkiego ładowania, 80% baterii można naładować nawet w 30 minut. Jak przystało na innowacyjne pojazdy, I.D. Crozz wyposażony został w autonomiczny system Volkswagena I.D. Pilot. Pierwsze w pełni elektryczne model z nowej rodziny i o dużym zasięgu będą pojawiać się już w najbliższych latach.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-21 16:14:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Trzeci-samochod-Volkswagen-z-rodziny-I-D-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt