Nowa generacja Honda CR-V w elektryzującej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa generacja Honda CR-V w elektryzującej odsłonie
Podczas targów IAA we Frankfurcie, które rozpoczną się już 12 września. Zaprezentowana zostanie nowa generacja modelu Honda CR-V z opcjonalnym hybrydowym napędem. W Europie pod maską tego modelu trafią tylko i wyłącznie dwie jednostki. Benzynowa 1.5l V-TEC TURBO oraz hybrydowa i-VTEC składająca się z silnika benzynowego 2.0l oraz dwóch jednostek elektrycznych. Za poprawną pracę układu hybrydowego odpowiedzialny będzie nowoczesny system i-MMD. Po raz pierwszy w samochodzie zabraknie silnika wysokoprężnego przynajmniej jak chodzi o rynek Europejski. Nowa odsłona jednego z najlepiej sprzedających się globalnie SUVów będzie stylistycznie bardzo mocno nawiązywać do poprzednika. Auto nadal będzie posiadać wszystkie cechy, które odpowiedzialne były za sukces auta na rynku. Więcej informacji na temat samochodu producent udostępni wraz ze zbliżającą się datą rynkowego debiutu, który ma nastąpić w następnym roku.


[id_zdjecie2]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-06 15:51:14
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-generacja-Honda-CR-V-w-elektryzujacej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt