Elektryczna wizja japońskiej marki Honda

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna wizja japońskiej marki Honda
Japoński producent Honda przedstawił swoją wizję przyszłych zelektryzowanych pojazdów. Dzięki niej poznaliśmy przyszłe plany Hondy na kilka premier rynkowych. Najbliższa z nich to Honda Jazz z napędem hybrydowym. Auto wyposażone zostanie w układ jezdny z systemem wyboru trybu jazdy i-MMD, ten sam co w już dostępnej hybrydowej wersji modelu Honda CR-V. Premiera nowego Honda Jazz zaplanowana została na tegorocznych targach samochodowy w Japonii, Tokyo Motor Show. Do 2025 roku japoński producent Honda planuje zapewnić pełnej gamie pojazdów, nowoczesny układu napędowego z wyborem trybu jazdy i-MMD. Oprócz nowego Honda Jazz z napędem hybrydowym możemy się też spodziewać w pełni elektrycznego modelu miejskiego o nazwie Honda e. Model ten jeszcze jako prototyp premierę miał podczas tegorocznych targów w Genewie. Teraz potwierdzona została jego nazwa. Premiera auta nie została jednak jeszcze przedstawiona. Jednak z racji bardzo zaawansowanego poziomu prac nad elektrycznym modelem, może to nastąpić w bardzo bliskiej przyszłości.


Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-12 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-wizja-japonskiej-marki-Honda

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt