Porsche z duża niespodzianką dla fanów sportowych emocji

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche z duża niespodzianką dla fanów sportowych emocji
Pod koniec sierpnia i na początku września niemiecki producent samochodów sportowych Porsche. Udostępni w ramach Porsche Driving Experience szeroką gamę samochodów to przetestowania w naturalnych warunkach, a więc na torze wyścigowym. Jako obiekt testowy wybrano tor wyścigowy Silesia Ring. Tutaj w dniach 25 – 31 sierpnia oraz 3 – 9 września przetestować będzie można samochody na torze o długości 3636m. Jedno okrążenie ma ponadto 15 zakrętów – 9 prawych i 6 lewych. Szerokość toru w zależności od odcinka wynosi 12 – 15 m. Prosta startowa dysponuje długością 560m. Na miejscu znajdą się ponadto wykwalifikowani instruktorzy. Informacje jak zapisać się na testową jazdę sportowym samochodem można znaleźć bezpośrednio u dealera Porsche.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-19 23:43:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-z-duza-niespodzianka-dla-fanow-sportowych-emocji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt