Nowe Clio w GT120, pomiędzy wersjami

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe Clio w GT120, pomiędzy wersjami
Nowy Renault Clio robi furorę, przede wszystkim dzięki swojemu unikatowemu wyglądowi. Ponadto sam model dostępny jest zarówno w wersji ulicznej, jak też w czystej sportowej, R.S200,posiadającej moc 200 KM. Jednak brakowało wersji, która byłaby pomiędzy tymi dwoma skrajnościami. GT120, to połączenie sportowego designu z silnikiem dla przeciętnego Kowalskiego.
W skład wyglądu wersji GT120 wchodzą następujące elementy, które mają wpływ na jego prezencję: nowy zderzak z długimi światłami do jazdy dziennej, jak też przepracowany tylni zderzak z nowym układem wydechowym. Tylna oraz boczne tylne szyby zostały specjalnie przyciemnione, obudowy lusterek pokolorowano w kolorze metalu, zaś cały samochód osadzony został na 17” felgach aluminiowych.Do napędzania wykorzystano silnik o mocy 120KM i pojemności 1.2 litra. Do zarządzania mocą wykorzystana została automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem. W wersji bardziej sportowej R.S200 przy kierownicy znajdziemy specjalne manetki zmiany biegów. Podobnie jak w wyższej wersji pedały, mają specjalne nakładki metalowe.Wewnątrz samochodu znajdą się także dodatkowe elementy, które wyróżnią tę wersję na tle innych. W skład tych unikatowych elementów wchodzą siedzenia, na których zagłówkach widnieje logotyp GT. Kokpit wykończono w odcieniu szarości. Ponieważ samochód plasuje się pomiędzy wersjami, tak też będzie wypadać cena - odpowiednio w granicach 80 tyś.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-06-15 19:01:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-Clio-w-GT120--pomiedzy-wersjami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt