Lexus ES otrzymuje nową twarz

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus ES otrzymuje nową twarz
Targi w Szanghaju to ważne miejsce dla rynku motoryzacyjnego głównie dla segmentu premium. Jest to jedno z najbardziej zaludnionych miejsc milionerami na świecie. Tak też wiele producentów zaprezentowało samochodu, które zachwycają zarówno nowoczesną stylistyką, ekstrawaganckim podejściem do komfortowej podróży czy też nowoczesne rozwiązania multimedialne i dbające o bezpieczeństwo podróżujących.


Fot. Lexus

Lexus wykorzystał okazję targów aby zaprezentować nową twarz jednego z ważniejszych modeli w swojej ofercie samochodu ES. Oprócz tego pojazd otrzymał także nową dwu litrową jednostkę benzynową. Dodatkowo Lexus ES otrzymał przepracowany system bezpieczeństwa Lexus Safety System +, który aktywnie będzie wspierać kierowcę we wszystkich niebezpiecznych sytuacjach, zapobiegając wypadkom albo większym urazom podczas zderzenia.

Fot. Lexus

Lexus ES otrzymał nową globalną twarz. Jest to kolejny z modeli, który dołącza do zapoczątkowanego rok temu re brandingu wizualnego samochodów japońskiego producenta premium. Oprócz zmian zewnętrznych Lexus postarał się także jeszcze bardziej podnieść poczucie komfortu wewnątrz systemu. Dzięki nowej kierownicy kierowca ma jeszcze lepsze i bardziej precyzyjne czucie w prowadzeniu samochodu. Dotychczas model ES nie był dostępny na polskim, jak też na wielu europejskich rynkach. Czy to się zmieni z nową wersją samochodu, trudno na razie przewidzieć.

Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-29 23:37:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-ES-otrzymuje-nowa-twarz

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt