Nowe modele Toyoty wyposażone w usługi łączności

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe modele Toyoty wyposażone w usługi łączności
Japońska marka Toyota wzbogaca standardowe wyposażenie swoich najnowszych samochodów o system łączności mobilnej Toyota Connected Car. Pierwsze modele, które skorzystają z nowego dodatku to auta Toyota RAV4, Toyota Corolla oraz Toyota Camry. Usługa działa dzięki połączonemu telefonu z samochodem. Odpowiednią aplikacje Toyota MyT w zależności od obsługiwanego systemu przez urządzenie mobilne, pobrać można z AppStore ( iOS ) lub Google Play ( Android ). Zainstalowany program na telefonie pozwala właścicielowi pojazdu, między innymi na szybkie zlokalizowanie auta. Dodatkowo użytkownik otrzymuje możliwość dokładnego śledzenia każdej podróży. Telefon przypomni także o wymaganym przeglądzie, zgodnie z stanem technicznym i pokonanymi kilometrami. W późniejszej fazie życia aplikacji, pojawić mają się także kolejne funkcjonalności.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-08-22 16:35:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-modele-Toyoty-wyposazone-w-uslugi-lacznosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt