Skoda Rapid Spaceback, na start ze specjalną edycją

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Rapid Spaceback, na start ze specjalną edycją
Wraz z premierą sprzedażową Skody Rapid w odsłonie 5-drzwiowej, na rynku zadebiutuje specjalna limitowana edycja. Style Plus, bo o niej mowa, ma zapewnić wszystko to, za czym stoi nowa Skoda Rapid oraz dodać swoim właścicielom indywidualną nutę. Pakiet Style Plus to ponadto wysokie wyposażenie, oszczędne silniki i co za tym idzie niskie koszty eksploatacji.


Fot. skoda-auto.plSamochód w tej wersji ma się od razu rzucać w oczy. Aby to osiągnąć, model już na start otrzyma panoramiczny dach, jak też przedłużoną szybę w klapie bagażnika. Kolejnym wyróżnikiem jest dodatkowy czarny spoiler oraz przyciemniane tylne światła. Do pakietu zewnętrznego zaliczyć należy ponadto czarne obudowane lusterka boczne, jak też stylowe 17” felgi w kolorze czarno-srebrnym.

Fot. skoda-auto.plNowa Skoda Spaceback, tak jak wersja Sedan, oferuje wewnątrz dużo miejsca na bagaże oraz przestrzeni dla pasażerów. Design jest lekki, jak też przejrzysty. Wersja Style Plus nieco wzbogaca doznania, które gwarantuje jazda tym samochodem. To za sprawą między innymi na 3 ramiennej kierownicy obszytej skórą, sportowych siedzeń oraz stalowych nakładek na pedały. Kolejnym atrybutem wersji limitowanej jest deska rozdzielcza, która wykonana jest z dekorem czarnym lub opcjonalnie białym. Tapicerka wzbogacona została czerwonymi lub szarymi dodatkami.

Fot. skoda-auto.plW skład bogatego wyposażenia wersji Style Plus wchodzą tylne czujniki parkowania, elektryczne sterowane szyby z przodu jak też z tyłu, 6 głośników, klimatyzacja, komputer pokładowy, czy też fotel kierowcy regulowany na wysokość.

Wersja ta dostępna będzie z silnikami benzynowymi o mocach 75, 85, 105 lub też 122 KM, zaś w dieslu w jednostkach 90 KM lub 105 KM. W wybranych silnikach dostępna jest dwu-sprzęgłowa, automatyczna przekładania DSG.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-10-23 00:02:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Rapid-Spaceback--na-start-ze-specjalna-edycja

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt