BMW na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW na targach w Genewie
Jak żaden inny producent, niemiecka marka premium BMW nie próżnowała i na targi w Genewie zabrała ze sobą pokaźną listę modeli premierowych. Najważniejsza z nich to BMW X4. Auto, które w pierwszej swojej odsłonie sprzedało się ponad 200 000 razy. Na targach zobaczymy najnowszą odsłonę niemieckiego Sportowego wyżej zawieszonego Coupe. Auto otrzymało odświeżoną linię nadwozia oraz liczne zmiany w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa i łączności.


Fot. BMW

BMW przygotowało także kilka premier europejskich. Będą to BMW X2 najnowszy i najmniejszy przedstawiciel sportowych wyżej zawieszonych Coupe SAC w ofercie niemieckiego producenta. Ponadto zaprezentowana zostanie także najbardziej sportowa uliczna wersja BMW M3 CS z silnikiem o mocy 460 KM. Na stoisku BMW zobaczymy także dwie nowe wersje BMW 2 Active Tourer, w standardowej oraz większej Gran Tourer. Auto to po raz pierwszy otrzyma silnik typu plug-in-hybrid. Ostatni pozycja na liście premier niemieckiego producenta to nowy BMW i8 w wersji Roadster.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-06 08:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt