Toyota przygotowana na tegoroczne targi w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota przygotowana na tegoroczne targi w Genewie
W tym roku największy producent samochodów na świecie zaprezentuje aż cztery nowe pojazdy na targach w Genewie. Zaobaczymy przy tym zarówno samochody rodzinne, sportowe jak też hybrydowe. Dwa modele już wcześniej gościły na targach - jeden w Paryżu, drugi w Detroit.


Pierwszym ze wspomnianych modeli jest nowy Auris w wersji Kombi. Podziwiać można go było już na ostatnich targach w Paryżu. Jednak teraz, dopiero, kiedy jes jużt pewne, że zawita także do salonów sprzedażowych, poznamy jego pełną specyfikację. Dotyczy to zarówno wymiarów, silników jak i wyposażenia.Kolejny model, to najnowsza, czwarta już generacja, popularnego modelu RAV. Swoją premierę światową ten model miał niedawno - na największych targach amerykańskich. W Genewie mały SUV będzie świętował swój debiut Europiejski.Nie może zabraknąć oczywiście elementu sportowego. Ten zapewnić ma concept FT-86. Aktualnie najbardziej sportowy model Toyoty zaprezentowany zostanie jako kabriolet, a więc idealnie na rozpoczęcie "sezonu jazdy bez dachu".Czwarta premiera, to przede wszystkim coś dla ludzi odpowiedzialnych i ekologicznych. I-ROAD - tak nazwany został najnowszy hybrydowy koncept japońskiego producenta. Pojazd został stworzony z myślą o poruszaniu się wyłącznie w mieście. Będzie w stanie pomieścić do dwóch pasażerów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-02-16 20:43:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-przygotowana-na-tegoroczne-targi-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt