Toyota Auris w wersji Selection od 81 900

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Auris w wersji Selection od 81 900
Jak przystało na filozofie japońskiej marki co rok należy coś zmienić w samochodzie. Nie chodzi tutaj o pełny facelifting, jeszcze dosyć młodego modelu Auris. Bardzie o lekki zmiany, które pozwolą auto uaktualnić o trendy i zapotrzebowania klientów. Dlatego też od 1 maja Toyota wprowadza nową wersję Selection do sprzedaży. Auto w tej wersji oferowane będzie w trzech wariantach kolorystycznych: Selection Pure, Selection Paltinium oraz Selection Passion. Nowa wersja oferowana będzie zarówno w modelu z nadwoziem hatchback jak też kombi – Touring Sports. Toyota Auris Selection oferowana będzie wyłącznie z silnikiem benzynowym oraz hybrydowym. Podstawowa konfiguracja modelu wraz z silnikiem 1.6l o mocy 132 KM kosztować będzie od 81 900. Za 2 000 zł więcej klient może otrzymać już jednostkę turbodoładowaną o pojemności 1.2l. Hybrydowa wersja samochodu rozpoczyna się od 96 600 zł. W każdej konfiguracji silnikowej nadwozie Touring Sports jest droższa o 4 000 zł. Pakiet podstawowego wyposażenia tej wersji obejmuje takie elementy jak: system aktywnego bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, 17 calowe aluminiowe felgi, reflektory LED, kamerę cofania jak też multimedialny system Toyota Touch 2 wraz z pełną obsługą telefonów komórkowych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-29 09:23:56
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Auris-w-wersji-Selection-od-81-900

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt