Nissan Qashqai w specjalnej wersji Black Edition

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Qashqai w specjalnej wersji Black Edition
Najlepiej sprzedający się SUV na europejskim rynku, otrzyma nową unikatową wersje. Nissan Qashqai Black Edition, bo tak oznaczono ten model, bazować będzie na najwyższym poziomie wyposażenia Tekna. Japońskiego crossovera wyróżniać będzie szereg specjalnego wyposażenia, zbliżające go do klasy premium. Nissan Qashqau Black Edition już jest dostępny do kupienia, a jego cena zaczyna się od 105 450 zł z silnikiem wysokoprężnym dCi o pojemności 1.5l z mocą 110 KM. Limitowana seria samochodu dostępna będzie jeszcze z jednostką 1.6 dCi o mocy 130 KM. Chcąc mieć bardzo dobrze wyposażonego model Qashqai w wersji Black Edition należy się jednak spieszyć. Seria została ograniczona do 3360 sztuk na Europejski rynek.


Fot. Nissan

Bogatsze wyposażenia modelu Nissan Qashqai Black Edition składa się między innymi z pełnego pakietu bezpieczeństwa aktywnego oraz systemów wspierające kierowcę. W skład rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa aktywnego wchodzą następujące pozycje: system rozpoznawania znaków, system awaryjnego hamowania, ostrzeganie przed nie sygnalizowanej zmianie pasa ruchu jak też Nissan Safety Shield. Wersja Black Edition już na start otrzymuje pełne LEDowe światła oraz system obsługi samochodu bez kluczyka I-Key. Nie zabraknie także systemu multimedialnego i informacyjnego Nissan Connect wraz z 7 calowym dotykowym ekranem. Japoński crossover otrzymał ponadto nowe listwy progowe wykonane czarnym kolorze oraz srebrne nakładki stylizujące z przodu oraz na tyle nadwozia. Ponadto limitowany Nissan standardowo posiada 19” czarne felgi ze stopów lekkich „Ibiscus”. Na liście wyposażenia nie zabraknie także pozycji panoramicznego dachu z automatyczną zamykaną i otwieraną roletą.

Fot. Nissan

Wcześniej samochód można było oglądać w Genewie. Podczas targów nowy Nissan widniał jako Qashqai Premium Concept. Gdzie zebrał bardzo dobre recenzje. Na stanowisku Nissana obok miejskiego crossovera Qashqai stał obok większego brata Nissan X-Trail w wersji Concept Premium. Czy to może oznaczać, że do sprzedaży trafi także X-Trail jako Black Edition lub inna bardzo ekskluzywna wersja.

Link do Nissan w Genewie Premium Concept
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-31 08:01:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Qashqai-w-specjalnej-wersji-Black-Edition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt