Nowy Nissan Leaf już od 139 000 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan Leaf już od 139 000 zł
Najnowsza odsłona jednego z najbardziej popularnych samochodów elektrycznych, modelu Nissan Leaf w Polsce kosztować będzie od 139 000 zł. Pierwsze auta do klientów trafią już w lutym tego roku, samochód produkowany będzie w zakładzie zlokalizowanym w Europie, w Wielka Brytania. Z okazji rozpoczęcia sprzedaży nowej generacji elektrycznego modelu Nissan Leaf, klienci mogą już teraz liczyć na bonus o wartości 4 390 zł. Samochód oferowany będzie już od podstawowej wersji z pakietem Dynamic. W skład tego dodatku wchodzą elementy ozdobne, które nadają nadwoziu bardziej futurystyczne i sportowe akcenty w tym charakterystyczne niebieskie oświetlenie, tylny spoiler i wiele innych. Producenta przygotował cztery wersje wyposażeniowe swojego elektrycznego kompaktowego modelu, który może pokonać nawet 378 km na jednym doładowaniu.


Fot. Nissan

Podstawowa wersja modelu Visia kosztować będzie od 139 000 zł, za nieco lepiej wyposażoną Acenta trzeba będzie zapłacić 148 000 zł. Za kolejną wersję w hierarchii N-Connecta przygotować będzie trzeba 159 000 zł. Najwyższa wersja ekologicznego zero emisyjnego Nissan Leaf 2.0 kosztować będzie 165 500 zł. Oprócz innowacyjnego napędu z mocno rozszerzonym zasięgiem, w tym nowoczesnym aucie zadebiutowało kilka rozwiązań takie jak ProPilot. Auto dzięki temu wyposażone jest tylko w jeden pedał, który w zależności od mocy wciśnięcia przyspiesza lub hamuje. W tym modelu nie zabrakło także najnowszej wersji systemu aktywnego bezpieczeństwa, licznych rozwiązań ułatwiające codzienne życie jak też wysokiej klasy i jakości nagłośnienie marki BOSE dysonujące w 6 głośników oraz subwoofer.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-08 08:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-Leaf-juz-od-139-000-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt