Fiat Tipo w bardziej dynamicznej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat Tipo w bardziej dynamicznej odsłonie
Podczas targów w Genewie, które rozpoczną się już 7 marca. Zaprezentowana zostanie nowa wersja pięciodrzwiowego Fiat Tipo w opcji S-Design. Zazwyczaj literka S na końcu nazwy modelu oznacza bardziej sportowy model. W przypadku Fiata tak jednak do końca nie będzie. Auto nadal oferowane będzie o maksymalnej mocy 120 KM w przypadku benzynowego silnika ze wsparciem gazowym 1.4T-Jet, 110 KM w przypadku benzynowego 1.6 E-Torq lub 120 KM w wysokoprężnej 1.6 litrowej jednostce Multijet. Wszystkie jednostki posiadają turbodoładowanie co ma im dać bardzo elastyczny moment obrotowy osiągany już w przy niskich wartościach.


Fot. Fiat

Brak mocniejszych jednostek auto odbija sobie zdecydowanie bardziej usportowionym wyglądem co za tym idzie nowym wyposażeniem. Fiat Tipo S-Design oferowany będzie wyłącznie w czterech kolorach, czarnym, szarym, białym oraz czerwonym. Lepszą widoczność, nawet o 30% zapewnić mają oferowane w tej wersji Bi Xenonowe reflektory. Ponadto włoski kompaktowy model osadzony zostanie na dużych bo 18” felgach, tylne szyby auta zostaną przyciemnione. Co raz jeszcze podkreśli sportowy styl modelu S-Design. Wnętrze wzbogacone zostanie przez nową materiałowo-skórzaną tapicerkę z podwójnymi przeszyciami. Elementy wykończenia wykonane zostały w kolorystyce Piano Black. W późniejszym okresie S-Design ma także trafić do wersji Fiat Tipo Wagon.

Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-03 18:11:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Tipo-w-bardziej-dynamicznej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt