Subaru Levorg wchodzi na rynek

Rozmiar tesktu A A A
-
Subaru Levorg wchodzi na rynek
Najnowsze kombi japońskiej marki Subrau, Levorg wchodzi na Europejski rynek. Model będzie występował w trzech wersjach wyposażeniowych. Japoński samochód otrzymał niedużą 1.6 litrową jednostkę, której moc przekazywana jest na wszystkie koła. Subaru Levorg czaruje także innymi elementami, czyniąc z niego wielofunkcyjny pojazd. Już najniższa wersja daje poczucie bezpieczeństwa oraz wysokiego poziomu komfortu. Maksymalna pojemność bagażnika przy złożonych siedzeniach wynosi 1446 litrów, przy nie złożonych 522 litrów.


Fot. Subaru

Subrau Levorg, to wyróżniający się kombi w ofercie japońskiego producenta. Samochód już w podstawowej wersji posiada np. 17" aluminiowe felgi. Dostępne są także 18" w wyższych wersjach. Linia prowadzenia, spokrewniona jest z tą od Subaru WRX, jednak z tą różnicą że odjętą z samochodu dużą dawkę sportowych emocji i zastąpiono je wydłużonym bagażnikiem. W podstawowej wersji Subaru Levorg znajdują się takie elementy nadwozia jak, LEDowe reflektory i światła przeciwmgielne oraz kierunkowskazy w lusterkach.

Fot. Subaru

Wysoki poziom aktywnego bezpieczeństwa zapewnia w nowym Subaru Levorg system monitorujący na bieżąco zachowanie innych uczestników jazdy jak też to co się dzieje tuż przy ulicy. W razie potrzeby system jest w stanie wyhamować samochód nawet z prędkości 55 km/h. Oprócz tego na bieżąco monitorowane są także systemy samego samochodu. W przypadku wypadku, pojazd lokalizowany jest za pomocą GPS i w razie potrzeby wzywane są odpowiednie służby na miejsce zdarzenia.

Fot. Subaru

Systemy multimedialne w nowym Subaru Levorg także należą do najnowszych. W zależności od wersji wyposażeniowej samochód posiada 6,2 calowy albo 7 calowy ( tylko wersja sport ) dotykowy ekran. W przypadku podstawowej wersji samochód wyposażony jest w jeden port USB, wersja sport ma ich już dwa razy więcej. Niezależnie od wersji dostępna jest tylna kamera parkowania. Bluetooth oraz możliwość korzystania z systemu głośnomówiącego też jest od podstawowej wersji dostępne.

Fot. Subaru

Samochód standardowo wyposażony będzie w symetryczny napęd na cztery koła, nie zależnie od wybranej wersji wyposażeniowej. Jednostka DIT 1.6l, która znalazła się pod maską tego modelu należy do benzynowych silników turbodoładowanych. Mimo nie dużej pojemności wytwarza ona 170 KM mocy. Cała siłą jednostki dostępna jest już od 1800 obrotów na minutę. Maksymalny moment obrotowy wynosi 250 Nm. Aby osiągnąć 100 km/h, Levorg z tym silnikiem będzie potrzebował 8,9 sekund. Także jako wyposażenie standardowe nie zależne od wersji wyposażeniowej, znajdzie się automatyczna bezstopniowa skrzynia biegów. Ponadto silnik działa w technologi Start&Stop. 60 litrowy bak, ma starczać na pokonanie nawet 900 km.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-20 20:56:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Subaru-Levorg-wchodzi-na-rynek

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt