Volkswagen Castrol Cup powraca na Slovakia Ring

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Castrol Cup powraca na Slovakia Ring
Na tym torze przed rozpoczęciem sezonu mogli trenować kierowcy swoje umiejętności w nowych sportowych Golfach. Także zapowiadał się pełny emocji wyścig o cenne punkty. Klasyfikację do pierwszego wyścigu wygrał Dylan Peirera. Zawodnik, który dotychczas raczej trzymał się w tle, okazał się być czarnym koniem pierwszego wyścigu. Równo o 18 w niedzielne po południe wystartowały sportowe Golfy. Zwycięzcą kwalifikacji okazał się po raz kolejny być niezawodny i w pewnym stylu wygrał swój pierwszy wyścig. Jednak kierowca z Luksemburga nie maił łatwo, cały czas na tylnym zderzaku siedział mu reprezentant Szwecji Marcus Fluch, który pod sam koniec tracił zaledwie 0,4 sekund. Na trzecim miejscu udało się przebić Gadomskiemu, który w bardzo dobrym stylu pozostawił za sobą Jeffreya Krugera i finalnie mógł cieszyć się z ostatniego miejsca na podium.


Fot. Volkswagen Castrol Cup

Po bardzo dobrej pierwszej serii wyścigu, murowanym faworytem miał być zwycięzca z pierwszego wyścigu Dylan Peirera. Jednak te plany zostały mocno pokrzyżowane przez Jeffreya Krugera. Kierowca z RPA, Który szybko objął prowadzenie i zaczął nabierać dystansu do goniących do przeciwników. Wywalczone miejsce Kruger nie oddał do samego końca wyścigu. Dobywając cenne punkty i rozbudowując swoje prowadzenie w generalnej klasyfikacji. Poza reprezentantem RPA, na podium zleźli się także szwed Marcus Fluch jak też Dylan Peirera.

Fot. Volkswagen Castrol Cup

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-06-22 20:39:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Volkswagen-Castrol-Cup-powraca-na-Slovakia-Ring

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt