Honda z dużą ilością premier podczas targów w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda z dużą ilością premier podczas targów w Genewie
Jedne z najważniejszych i najstarszych targów samochodów już nie po raz 85 w Genewie otworzą wrota. Z tej okazji nie zabraknie nowości motoryzacyjnych. W przypadku Hondy tych premier będzie w sumie sześć. Jednak nie pojawią się wyłącznie samochody przeznaczone na ulicę, podczas pokazu Honda zaprezentuje także swój bolid F1, który w tym roku będzie walczył u boku McLarena o cenne miejsca.


Fot. Honda

Honda uroczy nas także Europejskimi wersjami modeli Honda HR-V oraz Jazz. Oprócz tych dwóch modeli pojawi się także ekologiczna produkcyjna wersja napędzanego wodorem samochodu, model FCV. Jednak Honda przygotowała także dwa modele, które każdemu prawdziwemu fanu motoryzacji podniosą poziom adrenaliny. Oprócz długo oczekiwanego modelu, który zniknął kilka lat temu z powodu restrykcji ekologicznych Civic Type R. Któremu to za mało będzie mógł się uzbroić w jeszcze mocniejszą maszynę, który oprócz tradycyjnego spalinowego silnika otrzymuje wsparcie od elektrycznych. Chodzi o model NSX, który pierwszy raz pojawił się 25 lat temu na rynku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-28 21:46:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-z-duza-iloscia-premier-podczas-targow-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt