Limitowana Skoda Fabia R5 już wkrótce w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana Skoda Fabia R5 już wkrótce w sprzedaży
Skoda Fabia w rywalizacji WRC2 zdobyła tytuł mistrza po raz czwarty z rzędu. Aby uczcić to wielkie dokonanie czeskiego producenta. Na rynku pojawi się limitowana uliczna wersja modelu Skoda Fabia. Auto będzie oznaczone tak jak rajdowa wersja jako R5 i wyposażona zostanie w niedostępny normalnie w tym modelu układ napędowy. Pod maską znajdzie się silnik 1.4 TSI o mocy 125 KM współpracujący z automatyczną przekładnią DSG. Nie jest to jednak jedyny wyróżnik tej wersji samochodu. Nadwozie pojazdu oferowane będzie wyłącznie w kolorze biały wraz z czarnym dachem. Felgi ze stopów lekkich Savio otrzymały standardowo w kolor biały. Jednak w tym elemencie wyposażenia klient może wybrać jeszcze pomiędzy kolorem zielonym lub czarnym. Całe nadwozie otrzyma dodatkowo bardziej sportowe akcenty. Wnętrze nie przypomina nic z rajdowej wersji samochodu. W ulicznej wersji Skoda Fabia R5 najważniejszy jest komfort oraz multimedialność. Samochód w tej wersji oferowany będzie standardowo z systemem audio Amundsen, który pozwala na pełną integrację z telefonem jak też posiada na wyposażeniu nawigację, kamerę cofania. Do tego dochodzi jeszcze sportowa kierownica z wbudowanymi przyciskami do obsługi tempomatu oraz urządzenia mobilnego. Ceny za limitowaną wersję Skoda Fabia R5 udostępnione zostaną niebawem.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-05 13:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-Skoda-Fabia-R5-juz-wkrotce-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt