Opel Corsa GSi z 150 konnym silnikiem

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Corsa GSi z 150 konnym silnikiem
Już niebawem na ulicach pojawi się najbardziej sportowa wersja aktualnej generacji modelu Opel Corsa. Mały miejski sportowiec to drugi aktualnie oferowany model niemieckiego producenta - obok nowego Opel Insignia, który znajduje się w serii sportowych modeli GSi. Samochód oprócz bardziej dynamicznej sylwetki oraz układu jezdnego, otrzymał także nową turbodoładowaną jednostkę. Pod maską samochodu znalazł się nowy benzynowy silnik o pojemności 1.4 litra. Jego moc to pokaźne 150 KM, a jego maksymalny moment obrotowy to 220 Nm. Dzięki zoptymalizowanej sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów, to kierowca decyduje kiedy będzie optymalny moment na zmianę biegu. Dzięki temu miejski przedstawiciel niemieckiego producenta w sportowej serii GSi przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 8,9 sekund. Samochód standardowo wyposażony jest w 18 calowe felgi w sportowej stylistyce. Za dynamicznymi felgami widać wyczynowe tarcze hamulcowe, które pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne panowanie nad samochodem. Wnętrze auta także otrzymało bardziej sportowego wyglądu. W tym wyposażenie, takie jak sportowe fotele marki Recaro.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-18 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Corsa-GSi-z-150-konnym-silnikiem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt