Lexus LC 500 z wielkimi możliwościami

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus LC 500 z wielkimi możliwościami
Najnowszy model marki Lexus, aktualnie odbywa swoje tournée po Polskich salonach tego producenta. Lexus LC 500 nowe sportowe Coupe dostępne będzie z jedną z dwóch benzynowych jednostek napędowych. Aktualnie najmocniejsza odmiana silnika to 5l jednostka w układzie V8 o mocy 467 KM. Druga bardziej ekologiczna wersja to silnik 3,5l V6 z modułem hybrydowym. Obie jednostki zarządzane są dzięki 10 biegowej automatycznej przekładni. Pierwszy z wymienionych silników, nie osiągnął jeszcze pełni możliwości. Aktualni trwają pracę nad optymalizacją i po pierwszy próbach udało się zwiększyć moc oferowanej V8 do 477,5 KM. Są to jednak dopiero wstępne prace, także możemy się spodziewać jeszcze o wiele więcej ukrytych koni mechanicznych pod maską sportowego Coupe japońskiej marki Lexus. Wraz z wzrostem mocy być może pojawi się ten sportowy przedstawiciel segmentu premium w odmianie F.


Lexus LC tournée po Polsce
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-23 23:06:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-LC-500-z-wielkimi-mozliwosciami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt