Trzecia generacja Opel Vivaro już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Trzecia generacja Opel Vivaro już w sprzedaży
Do polskich salonów Opla zawitała najnowsza trzecia generacja samochodu dostawczego Opel Vivaro. Auto zmieniło nie tylko wygląd, ale szereg właściwości. Opel Vivaro oferowany będzie teraz w trzech długościach nadwozia (4,6m, 4,95m oraz 5,30m) oraz jak dotychczas trzech wersjach nadwozia: furgon, furgon z kabiną załogową oraz van. Większość wersji samochodu ma wysokość 1,9m, co pozwala na bezproblemowe poruszanie się także w podziemnych parkingach. Producentowi udało się także poprawić ładowność do 1,4 tony, wobec poprzedniej odsłony modelu jest to wynik aż o 200 kg lepszy. Nowa konstrukcja zyskała także na większej możliwości uciągu z 2,0t do 2,5 tony.


Fot. Opel

Pod maską zawitały także najnowsze jednostki napędowe spełniające wygórowane normy Euro 6d-TEMP. Cena za podstawową wersję nowego Opel Vivaro w wersji nadwozia furgon o długości 4,6m, wynosi 90 250 zł netto. Pod maską samochodu w tej ofercie znajduje się silnik wysokoprężny o pojemności 1,5l o mocy 102 KM, współpracujący z 6 biegową manualną przekładnią. Ten sam model w wersji z kabiną załogową kosztuje od 109 550 zł netto. Za wersję Van w tej samej konfiguracji trzeba wyłożyć 120 000 zł netto. Pozostałe jednostki napędowe dostępne w tym modelu to 1.5l 120 KM, 2.0l 122KM, 2.0l 150 KM oraz 2.0l 177 KM. We wszystkich przypadkach do czynienia mamy z jednostkami wysokoprężnymi. Za wyjątkiem jednej najmocniejszej, współpracują one z 6 biegową manualną przekładnią. W przypadku najmocniejszej jednostki manualna przekładnia zamieniona została na 8 biegową automatyczną. W 2020 roku samochód będzie czekać nie lada rewolucja, Opel Vivaro pojawi się w wersji elektrycznej.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-16 10:05:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Trzecia-generacja-Opel-Vivaro-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt