Mitsubishi z nowym konceptem podczas targów w Chicago

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi z nowym konceptem podczas targów w Chicago
Japoński producent zapowiadał powrót legendy, a pokazał kolejny koncept GC-PHEV. Samochód który na pierwszy rzut oka trochę szokuje, futurystyczna bryła, którą lepiej nie napotkać w nocy. Do debiutu rynkowego nowego Pajero jeszcze trochę czasu pozostało. Trzeba mieć nadzieje, że Mitsubishi przemyśli stylistykę nadwozie i ją trochę urealni do aktualnych trendów.


Fot. Mitsubishi

Jednak na szczęście samochód to nie tylko jego nadwozie, a kilka innych elementów takich jak na przykład jednostka napędowa. W tym wypadku nie ma futurystycznego podejścia tylko fakty. Jak można się było spodziewać koncept należy do rodziny samochodów wyposażonych w jednostkę PHEV. Co oznacza że oprócz tradycyjnej jednostki spalinowej o pojemności 3.0l w układzie V6, znajdzie się także silnik elektryczny. Połączona moc obu jednostek pozwala na osiągniecie mocy 335 koni mechanicznych. Silnik przekazuje całą swoją moc dzięki 8 biegowej automatycznej skrzyni na stały napęd na wszystkie 4 koła.

Fot. Mitsubishi

Przyszłość zadomowiła się także wewnątrz tego samochodu. Jednak w przeciwieństwie do nadwozia jest ona dobrze przemyślana i użyta w odpowiednich ilościach. Głównym motywem była przestrzeń, którą idealnie wykorzystano oraz przekazano pasażerom, którzy jej najbardziej potrzebują. Dzięki temu GC-PHEV może przewieźć maksymalnie 4 osoby mimo prawie 5 metrów długości. Duża część wnętrza przeznaczono także na bagażnik. Za sterowanie samochodem odpowiada środkowy ciągnący się aż do tylnej części samochodu multimedialny stół. Element ten pozwala na pełna komunikacje przez wszystkich podróżujących.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-12 23:48:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-z-nowym-konceptem-podczas-targow-w-Chicago

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt