Odświeżona Skoda Octavia zachwyca

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżona Skoda Octavia zachwyca
Nie tylko zmienione nadwozie modelu Skoda Octavia zachwyca. Czeska marka po raz kolejny pokazała co to znaczy Simply Clever i zaproponowała odmienione bardziej funkcjonalne wnętrze tego modelu. Gdyż szczegóły decydują u dobrym samopoczuciu. Producent zadbał o wiele nowości. Od materiałów po małe detale, jak możliwość doposażenia samochodu w zasilanie 230V oraz porty USB w tylnej części pojazdu. Skoda zwiększyła funkcjonalność bagażnika, nie tylko można go otwierać w łatwy sposób ruchem nogi pod zderzakiem, ale także możliwość ustawiania wysokości ( nie dotyczy wersji GTEC ) podłogi lub dostępność czterech haczyków na torby z zakupami.


Fot. Skoda

Skoda Octavia może także pochwalić się najnowszej generacji systemami multimedialnymi. Już podstawowy model dostępny będzie systemem SWING, który umożliwia na połączenie telefonu z samochodem. Od wersji AMUNDSEN telefon może korzystać z anteny samochodu do wzmocnienia sygnału, ponadto dostępna jest opcja hotspot. Dzięki temu każdy z użytkowników może cieszyć się z internetu jakości LTE. Najwyższa wersja systemu multimedialnego COLUMBUS dysponować będzie aż 9,2 calowym dotykowym ekranem. Te oraz wiele innych rozwiązań zadomowiły się w odświeżonej Skoda Octavia.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-09 08:24:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezona-Skoda-Octavia-zachwyca

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt