Czwarta generacja Subaru Forestera nadchodzi

Rozmiar tesktu A A A
-
Czwarta generacja Subaru Forestera nadchodzi
Swój debiut nowy Forester będzie miał na zbliżających się targach w kraju kwitnącej wiśni - 13 listopada tego roku. To już czwarta generacja SUV'a, który produkowany jest od 1997 roku i skupił wokół siebie masę zadowolonych kierowców. Producent zapewnia, że samochód nic nie straci pod kątem swoich dotychczasowych właściwości jezdnych, a wręcz przeciwnie, właściciele powinni być bardziej zadowoleni z nowych osiągnięć. Wymiary nowego Forestera, to 4.59m, szerokość 1.79m oraz wysokość - 1.69m. Rozstaw osi wynosi 2.64m. Dalsze informacje będą znane dopiero po premierze tego modelu.


Pod maską znajdą się aktualnie dwa silniki. Obydwa są o pojemności 2 litrów. Słabsza wersja ma moc 150 KM, całość zarzadzana jest 6-biegową manualną skrzynię, a maksymalny moment obrotowy to 196 Nm. Komu będzie mało, ten wybierze drugi z silników, który to otrzymał turbodoładowanie, wzmacniające potencjał na drodze do 280 KM, a moment obrotowy wynosi do pokaźnych 350Nm. Mocniejsza jednostka dostępna będzie tylko ze skrzynią automatyczną. Każda wersja silnika napędza wszystkie cztery koła.

Wraz z premierą, samochód został także przepracowany pod kątem bezpieczeństwa i ekologii. Producent przygotował nawet specjalną stronę internetową, na której można śledzić nowego Forestera i razem z innymi internautami odliczać czas do daty premiery: https://www.subaru.jp/countdown/index.html
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-11-01 16:28:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Czwarta-generacja-Subaru-Forestera-nadchodzi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda