Gracze Real Madryt otrzymali nowe Audi

Rozmiar tesktu A A A
-
Gracze Real Madryt otrzymali nowe Audi
Niemiecka marka premium Audi, przekazała swoje samochody kolejnym klasowym graczom. Tym razem z nowych służbowych aut cieszyć mogą się piłkarze z hiszpańskiej drużyny Real Madryt. Nowe pojazdy trafiają do graczy największego hiszpańskiego klubu na mocy umowy, która trwa już od 2003 roku. Do zawodników trafiły takie modele jak nowe Audi Q7, Audi RS7, Audi RS6 Avant jak też najbardziej sportowy model w ofercie niemieckiego koncernu Audi R8 Spyder. Oprócz odbioru nowych aut, piłkarze mieli okazję odbyć jazdy testowe w wirtualnym świecie. Piłkarze hiszpańskiego klubu zasiedli za sterami Audi e-tron FE04. W pełni elektryczny bolid będzie miał swoją oficjalną premierę podczas inaugurację nowego sezonu Formuły E, który odbędzie się w Hong Kongu w dniach 2,3 grudnia.


Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-25 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Gracze-Real-Madryt-otrzymali-nowe-Audi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt