Porsche 911 Turbo oraz 911 Turbo z nowym pakietem

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche 911 Turbo oraz 911 Turbo z nowym pakietem
Oba modele Porsche dostępne będą z nowym pakietem aerodynamicznym. Jednak oprócz nowych wartości przyczyniających się lepszych osiągów w górnych granicach prędkości, samochód także zdobył nowy unikatowy wygląd. W skład nowego Pakietu wchodzą nowy przedni oraz elektryczny ustawiający się automatycznie w zależności od prędkości tylny spoiler. Kolejne elementy zawarte w nowym pakiecie to boczne skrzydła, które gwarantują najwyższej jakości utrzymywanie się na pasie.


Fot. Porsche

Oprócz poprawek optycznych samochód zdobył także lepsze osiągi. O ile przyspieszenie w dolnej granicy pozostało takie same, w wyższych kierowca może przeżyć prawdziwy wysyp endorfin. W granicach 300km/h całkowita moc wzrasta o 17 kg do 26, w przypadku ustawienia wydajnościowego o kolejne 18 do całkowitych 150kg. Mimo lepszych wartości wartość aerodynamiczna jak też wydajność samej jednostki pozostała ta sama. Samochód w wersji z pakietem Aero będzie dostępny od 4 900 Euro jak ktoś będzie chciał mieć samochód w specjalnym lakierze będzie musiał w sumie zainwestować 5 355 Euro.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-03 15:16:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-911-Turbo-oraz-911-Turbo-z-nowym-pakietem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt