Skoda Octavia, samochód z licencją do zdobywania nagród

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Octavia, samochód z licencją do zdobywania nagród
Skoda Octavia to samochód, który od lat jest symbolem jedynej postsowieckiej liczącej się marki samochodowej. Jest także jednym z motorów napędowych grupy Volkswagen, który coraz bardziej zbliżają producenta do osiągnięcia pierwszego miejsca w ogólnej sprzedaży globalnej. Octavia także od wielu lat zdobywa bardzo cenne nagrody, które tylko potwierdzają słuszny kierunek w jakim poszła ta marka.


Fot. Skoda

Trzecie generacja Skody Octavia jest z nami zaledwie ponad rok, a już producent może pochwalić się sprzedażą ogólną sięgająca 500 000 pojazdów. W samym 2014 roku kompaktowy Czech znalazł 388 800 nabywców, co stanowi wzrost 8,8% wobec poprzedniego roku w tym segmencie. Najnowsza nagroda, która przypadła czeskiemu bestsellerowi to tytuł Best Car 2015 niemieckiego magazynu Auto Motor und Sport.

Octavia od lat cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród klientów. W niedługiej swojej kadencji samochód zebrał już 44 nagrody.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-17 21:17:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Octavia--samochod-z-licencja-do-zdobywania-nagrod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt