Kia Stonic nowy koreański bestseller

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Stonic nowy koreański bestseller
Kia Stonic to najnowsze dzieło koreańskiego producenta. Dotychczas można było podziwiać wyłącznie szkice nowego auta. Teraz producent udostępnił zarówno pierwsze zdjęcia jak też szereg informacji na temat Kia Stonic. Nowy miejski wyżej zawieszony przedstawiciel segmentu B zachwyca swoim dynamicznym sportowym nadwoziem oraz przestronnym wnętrzem. Sprzedaż auta ruszyć ma w trzecim kwartale tego roku, co za tym idzie premiera światowa auta odbędzie się podczas targów samochodowych IAA we Frankfurcie. Tak jak pozostałe samochody koreańskiego producenta tak też Kia Stonic może pochwalić się 7 letnią gwarancją.


Fot. Kia

Dynamiczne nadwozie otrzymało specyficzne elementy samochodu wyżej zawieszonego. Charakterystyczny grill koreańskiego producenta, uległ kilku zmianą. Dolna krawędź została mocniej zaokrąglona, tak aby wysokością i prowadzeniem linii współgrać z reflektorami. Liczne uwypuklenia wzdłuż nadwozia i na masce dodają nadwoziu dodatkowej mocy. Pod maską samochodu znajdą się zarówno silniki benzynowe jak też wysokoprężne. Oferta obejmie także najnowszy silnik benzynowy z turbodoładowaniem T-GDI o mocy 120 KM.

Fot. Kia

Wnętrze auta samochodu jest bardzo przestronne. Producent zadbał o wysoki poziom komfortu, tak też żaden ze znajdujących pasażerów nie ma mieć problemu z komfortowym siedzeniem. Do tego dochodzi jeszcze pojemny bagażnik. Przy niezłożonych siedzeniach jego pojemności wynosić będzie 352l. Do tego dochodzi półka podłogi bagażnika, która może zostać ułożona na dwóch poziomach. W tym modelu nie zabraknie także najnowszych technologi w zakresie bezpieczeństwa aktywnego jak też multimediów w tym pełna integracja z telefonami opartych na Android lub iOS.

Fot. Kia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-27 11:24:52
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-Stonic-nowy-koreanski-bestseller

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt