Audi powołuje nową serie wyścigową TT Cup

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi powołuje nową serie wyścigową TT Cup
Niemiecka firma Audi powiększa swoje portfolio wyścigowe. Nowym samochodem, który otrzyma swoją wyścigową wersję będzie Audi TT. Nowa seria wyścigowa odbywać będzie się w ramach DTM. Wyścigowa wersja Audi TT będzie posiadać dwulitrowy silnik o mocy 310KM, który kierowca będzie mógł zwiększyć o kolejne 30KM dzięki opcji push to pass, znanej już z VW Castrol Cup.


Fot. Audi

Sezon Audi TT Cup w ramach DTM składać będzie się 6 wyścigów na terenie Niemiec oraz okolicznych państwach. W każdym wyścigu udział będzie brało 24 TT przygotowanych przez quattro GmbH. Sześć z nich przeznaczone będą dla kierowców wytypowanych przez Audi, reszta osiemnaście przeznaczona została dla chętnych z całego świata. Swoją kandydaturę można składać na stronie audi-motorsport.com.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-21 23:58:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Audi-powoluje-nowa-serie-wyscigowa-TT-Cup

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt