Peugeot 508 świeże podejście w segmencie D

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot 508 świeże podejście w segmencie D
Francuski producent Peugeot odświeża swój samochód Peugeot 508. Auto zmienia nie tylko wygląd ale otrzymuje szereg udogodnień, których brakowało dotychczas w tym modelu. Dodatkowo auto to otrzymał kilka odświeżonych rozwiązań takich jak nowa wersja i-Cockpit. Zmiany dotyczyć będą także silników w aucie. Nie zabraknie także nowych rozwiązań multimedialnych oraz z zakresu aktywnego bezpieczeństwa. Wszystkie szczegóły na temat auta poznamy jednak dopiero po premierze pojazdu w Genewie. Na razie musimy ucieszyć oko tym co nam sprezentował Peugeot.


Nowa stylistyka, którą zobaczymy w Peugeot 508 jest bardzo śmiała i stanowi połączeni rozwiązań dotychczasowych, które znajdziemy między innymi w SUVach francuskiego producenta z całkowicie nowymi. Tylne światła, które zapożyczone zostały z takich modeli jak Peugeot 5008, Peugeot 3008 idealnie wkomponowują się w ekskluzywną sylwetkę sedana. Można by rzecz, że Peugeot będzie miał na rynku samochód z najbardziej przemyślanym i najładniejszym tyłem.

Nowy w modelu jest także przód samochodu, tutaj ewidentnie widać że osoby odpowiedzialne za wygląd przyszłego Peugoet 508 chcieli stworzyć nowy reprezentacyjny model tej marki. To udało im się perfekcyjnie uzyskać. Mocne punkty nowej stylistyki to szeroki chromowany grill zwężający się, który idealnie współgra z wysokości kloszy reflektorów. Do tego dochodzą jeszcze usytuowane wzwyż auta LEDowe światła do jazdy dziennej. Cała sylwetka a'la Coupe także dodaje dużo charaktery nowemu Peugeot 508.

Osoby odpowiedzialne za design samochodu na szczęści nie spoczęli na laurach po stworzeniu niemalże idealnego nadwozia. Dzięki temu ciąg dalszy widać wewnątrz auta. Duża przestrzeń, wysokiej jakości materiały oraz przemyślane umiejscowienie wszystkich elementów nie są tylko funkcjonalne, ale cieszą także oko. Wnętrze auta podświetlane jest ponadto LEDowym oświetleniem typu Ambiente, dzięki czemu samochodu raz jeszcze zdobywa na cieple i przytulności.

„Nowy PEUGEOT 508 jest ukoronowaniem całkowicie odnowionej stylistycznie gamy. Czerpie ze wszystkich rozwiązań stylistycznych, które rozwinęliśmy w naszych najnowszych samochodach koncepcyjnych, takich jak PEUGEOT EXALT czy PEUGEOT INSTINCT. Zresztą i-Cockpit® nowego PEUGEOT 508 również wywodzi się bezpośrednio z samochodu koncepcyjnego EXALT".

Gilles VIDAL, dyrektor ds. stylistyki PEUGEOT
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-04 13:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Peugeot-508-swieze-podejscie-w-segmencie-D

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt