Mazda rozpoczyna sprzedaż nowej Mazda CX-3

Rozmiar tesktu A A A
-
Mazda rozpoczyna sprzedaż nowej Mazda CX-3
Japoński producent samochodów Mazda rozpoczął przyjmowanie zamówień na najnowszą odsłonę miejskiego wyżej zawieszonego modelu Mazda CX-3. Oprócz licznych mniejszych poprawek wizualnych – takich jak nowa atrapa chłodnicy, oferta samochodu wzbogacona została o kilka elementarnych opcji w wyposażeniu. Pod maską nowej Mazda CX-3 zadebiutował między innymi nowy silnik wysokoprężny o pojemności 1.8l z rodziny SKYACTIVE-D.


Fot. Mazda

Do tego jednostka benzynowa o pojemności 2.0l może poszczycić się takimi samymi innowacyjnymi rozwiązaniami jak to ma miejsce w modelu Mazda CX-5. Dzięki tym dodatkom jednostka posiada zwiększony maksymalny moment obrotowy przy zredukowanym zapotrzebowaniu na paliwo. Mazda CX-3 jest przy okazji pierwszym modelem, który skorzystał z nowego bardziej rozbudowanego pakietu aktywnych systemów bezpieczeństwa. Cennik odświeżonego modelu Mazda CX-3 otiwera wersja SkyGo z silnikiem 2.0l 121KM. Za model ten klient będzie musiał zapłacić od 68 900 zł. Samochód w najnowszej wersji dostępne będzie już w sierpniu tego roku.

Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-18 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mazda-rozpoczyna-sprzedaz-nowej-Mazda-CX-3

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt