Przedpremierowa wersja Renault Koleos w cenie od 139 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Przedpremierowa wersja Renault Koleos w cenie od 139 900 zł
Do pojawienia się pierwszych samochodów z oznaczeniem Renault Koleos będzie trzeba jeszcze trochę poczekać – pierwsze modele do klientów trafią we wrześniu. Jednak już teraz Renault Polska przygotowała specjalną ofertę dla tych klientów, którzy nie mogą doczekać się na ten samochód i chcą go zamówić. Auto oferowane będzie w specjalnej wersje Premiere Edition opartej na wersji wyposażeniowej Intense w cenie od 139 900 zł. Liczba samochodów w tej wersji jest ograniczona. Pojazd w tej wersji będzie posiadał silnik wysokoprężny 2.0 Energy dCi o mocy 175 KM wraz z napędem na wszystkie cztery koła oraz ze skrzynią biegów Xtronic. Samochód w w tej wersji występować będzie tylko i wyłącznie z lakierem metalizowanym Biała Perła.


Fot. Renault

Aby ułatwić wybór wyposażenia nowego Renault Koleos oraz zapoznać się lepiej z nową generacją otwarta została specjalna strona umieszczona pod adresem renaultkoleos.pl. Najważniejsze elementy nowego Renault Koleos w wersji Premiere Edition to: reflektory Full LED Pure Vision wraz ze światłami do jazdy dziennej, 19 calowe felgi ze stopów lekkich, system multimedialny z 8,7 dotykowym ekranem oraz zaawansowanym systemem nagłośnienia Arkamys. Nie zabraknie także najnowszych technologii w zakresie aktywnego bezpieczeństwa czy też rozwiązań ułatwiających codzienne korzystanie z samochodu takie jak kamera cofania.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-17 23:44:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Przedpremierowa-wersja-Renault-Koleos-w-cenie-od-139-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt