Urodzinowa impreza modelu Mazda MX-5 w Łodzi

Rozmiar tesktu A A A
-
Urodzinowa impreza modelu Mazda MX-5 w Łodzi
Mazda Motor Poland organizuje zlot miłośników modelu Mazda MX-5, z okazji 30 urodzin tego popularnego i już kultowego roadstera. Spotkanie właścicieli oraz miłośnicy tego samochodu spotkają się w Łodzi w dniach od 31 sierpnia do 1 września. Organizator zaplanował szereg atrakcji, których motywem przewodnim jest radość z jazdy, jedna z głównych cech modelu Mazda MX-5. Główną gwiazdą zlotu będzie urodzinowa limitowana do 3000 egzemplarzy Mazda MX-5 30th Anniversary Edition. Pierwszy dzień rozpocznie się od gry miejskiej, przy której będzie można poznać Łódź za samochodu. Wieczorem dla najbardziej wytrzymałych przygotowana będzie impreza z licznymi atrakcjami i konkursami. Drugiego dnia modele Mazda MX-5 zawitają do centrum Łodzi, gdzie mieszkańcy oraz liczni turyści będą mogli podziwiać 30 lat historii modelu Mazda MX-5. Pełny program oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.urodzinymx5.pl.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-23 23:45:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Urodzinowa-impreza-modelu-Mazda-MX-5-w-Lodzi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt