Opel Adam w wersji Black Jack

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Adam w wersji Black Jack
Niemiecki producent raz jeszcze wzbogaca swoją ofertę o specjalną wersję najmniejszego sprzedawanego modelu Opel Adam. Nowa wersja samochodu wyróżnia się optycznie poprzez swoje czarne elementy. W specjalnej lakierniczej powłoce znajdują się takie elementy jak dach, obudowy lusterek oraz pokrywa silnika. Do tego dochodzi jeszcze opcjonalny i szeroki pakiet indywidualizacji auta według swoich upodobań. Jeszcze więcej niż w wersji Adam Ultimate. Auto na rynku zadebiutować ma na początku lata, wtedy też poznamy ceny za ten mały miejski pojazd w tej odmianie.


Fot. Opel

Opel Adam Black Jack oferowany będzie zarówno w zwykłym nadwoziu jak też w wariantach Adam S oraz Adam Rocks. Centrum i sercem rozrywki to najnowszej generacji system IntelliLink. Rozwiązanie pozwalające nie tylko na bezprzewodową łączność z telefonem wraz z możliwością sterowania urządzeniem mobilnym bezpośrednio z kierownicy. Dodatkowo Opel Adam Black Jack będzie już w pełni przygotowany dla usługi Opel OnStar, która jak na razie jeszcze nie jest oferowana na naszym rynku.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-16 22:14:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Adam-w-wersji-Black-Jack

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt