Porsche Cayenne Coupe już w maju w salonach

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche Cayenne Coupe już w maju w salonach
Niemiecki producent samochodów sportowych i luksusowych Porsche to kolejna marka, która swoją ofertę poszerzył o wyżej zawieszone Coupe. Pojazd ten oznaczony została jako Porsche Cayenne Coupe. Samochód wyróżnia klasyczne nadwozie Coupe połączone z wyżej zawieszonym SUVem. Model oferowany będzie w wersji podstawowej oraz bardziej dynamicznej, oznaczoną jako Porsche Cayenne Turbo Coupe. Różnica między dwiema wersjami to głównie moc. Podstawowa wersja dysponuje jednostką V6 o mocy 340 KM i maksymalnym momencie obrotowym 450 Nm. Sprint do 100 km/h podstawowej wersji modelu zajmuje 6 sekund. Porsche Cayenne Coupe można dodatkowo wyposażyć w pakiet sportowy Chrono, który pozwala SUVie osiągnąć 100 km/h w 5,9 sekundy. Wersja Turbo modelu wyposażona jest w silnik V8 o mocy 550 KM i moment obrotowy 770 Nm. Auto wyposażone w tą jednostkę potrzebuje do osiągnięcia 100 km/h zaledwie 3,9 sekundy. Obie wersje Porsche Cayenne Coupe w polskich salonach Porsche pojawi się już w maju tego roku. Podstawowa wersja modelu Porsche Cayenne Coupe kosztować będzie od 411 100 zł, ceny bardziej dynamicznej wersji Porsche Cayenne Turbo Coupe zaczynają się od 720 000 zł.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-11 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-Cayenne-Coupe-juz-w-maju-w-salonach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt