Nowy Volkswagen Golf GTI Performance już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Volkswagen Golf GTI Performance już w sprzedaży
W ofercie niemieckiego producenta Volkswagen pojawił się Volkswagen Golf GTI Performance w nowej odsłonie. Auto oprócz poprawek wizualnych w nadwoziu i wnętrzu posiada także zmiany w sercu, a więc silniku. Jednostka napędowa jest teraz mocniejsza o 15 KM oraz posiada wyższy o 20 Nm maksymalny moment obrotowy. Co przekłada się na całkowitą moc 245 KM oraz moment obrotowy 370 Nm. Dzięki tym wartością przyspieszenie do 100 km/h wynosi zaledwie 6,2 sekundy. Auto oferowane ponadto jest w opcji sześciobiegowej manualnej skrzyni lub automatycznej przekładni DSG z 7 przełożeniami. W standardowym wyposażeniu auto posiada system multimedialny Composition Media wraz z ośmioma głośnikami, tempomat ACC z automatyczną regulacją odległości i systemem Front Assist. Cena nowego model Volkswagen Golf GTI Performance rozpoczyna się od 126 290 zł, za trzydrzwiowe nadwozie z 6 biegową manualną przekładnią.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-22 07:30:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Volkswagen-Golf-GTI-Performance-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt