Nowa Subaru Impreza made in the USA

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Subaru Impreza made in the USA
Najnowsza odsłona samochodu Subaru Impreza pokazana została podczas targów w Nowym Jorku. Samochód stylistycznie powrócił do dobrych starych czasów tego modelu. Wybór miejsca primery nowego Subaru Impreza nie jest przypadkowa. Najlepiej kojarzący się motosportem model japońskiego producenta, będzie po raz pierwszy w swojej historii produkowany w USA. Dodatkowo dochodzi wielki plan minięcia magicznej granica 1 miliona sprzedanych samochodów na rok. Amerykański klient jest jednym z głównych odbiorców pojazdów japońskiej marki. Subaru Impreza wyposażony będzie w nową jednostkę benzynową typu Boxer o pojemności skokowej 2.0l. Silnik generować będzie moc 155 KM. Standardowo na wyposażeniu samochodu znajdzie się symetryczny napęd AWD na wszystkie koła. Premiera rynkowa pojazdu odbędzie się pod koniec tego roku.


Fot. Subaru

Subaru zaprezentowała swojego przedstawiciela segmentu C od razu w dwóch wersjach nadwozia. Klasyczna i znana z licznych sukcesów w WRC limuzyna oraz pięcio drzwiowy hatchback. Przednia linia mimo licznych modyfikacji utrzymała swój charakterystyczny wygląd. Nowe prowadzenie linii zdecydowanie zmniejszyło poziom agresji w stylistyce tego modelu. Tym razem osoby odpowiedzialne za wygląd poszli w kierunku dynamiki. Mocno wydłużone klosze reflektorów do tyłu jak też gładkie harmonijne prowadzenie samej linii wzdłuż nadwozia stanowią nowy wyznacznik tego modelu.

Fot. Subaru

Wnętrze samochodu zdobi duży 8 calowy dotykowy ekran umiejscowiony na środku kokpitu. Subaru Impreza standardowo wyposażona została w obsługę komórek dzięki takim usługą jak CarPlay oraz AndroidAuto. Wnętrze prezentuje się nie tylko bardziej przytulnie, ale także bardziej przestronne. Nowy design wnętrza stał się bardziej kwadratowy ale za to bardziej intuicyjny i klarowny. Do tego dochodzi jeszcze szereg technologicznych rozwiązań. Jedną z nich to system bezpieczeństwa aktywny EyeSight. Rozwiązanie to pomaga kierowcy zapobiegać lub zmniejszać skutki wypadku.

Fot. Subaru

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-24 23:07:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Subaru-Impreza-made-in-the-USA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt