Pierwszy zelektryzowany Mini wchodzi do sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy zelektryzowany Mini wchodzi do sprzedaży
Już w czerwcu tego roku na rynku zadebiutuje pierwszy Mini z napędem typu Plug-in-hybrid. Oficjalna premiera auta nastąpiła w Los Angeles, samochód będzie można teraz także zobaczyć już od 7 marca na targach w Genewie. Model ten będzie oznaczony jako Cooper S E Countryman All4. Jak przystało na samochody tej marki wydajność i sportowy duch to jej nieodłączny element. Samochód dysponować będzie sumaryczną mocą 224 KM , co pozwoli nowemu Mini osiągnąć 100 km/h w zaledwie 6.8 sekundach. Do tego średnie spalanie ma wynosić zaledwie 2.3l na 100 km. Napęd elektryczny będzie działać w najbardziej paliwożernym zakresie i nawet do 125 km/h po czym następuje automatyczne przełączenie na tryb silnika spalinowego. Kierowca korzystając wyłącznie z napędu elektrycznego może przejechać nawet do 40 km. Mimo dodatkowego balastu w formie baterii, auto jak przystało na model Countryman dysponować będzie dużym bagażnikiem, całkowita pojemność przy złożonych tylnych siedzeniach wynosić będzie nawet do 1 275l. Cena samochodu na niemieckim rynku będzie rozpoczynać się od 35 900 euro, a więc około 150 000 zł. Gwarancja na układ jezdny w tym baterie będzie wynosić sześć lat lub 100 000 km.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-06 09:46:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-zelektryzowany-Mini-wchodzi-do-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt